MILAN SRUŠIO FIORENTINU I OSTAO U UTRCI ZA LIGU PRVAKA: / Uzbudljiva borba se vodi za Europu

Milan bolji od Fiorentine, vratar Donnaruma spašavao goste

11.5.2019.
22:50

U subotnjem derbi susretu 36. kola Serie A u Firenci, nogometaši Milana bili su bolji od Fiorentine s 1-0 i ostali u utrci za nastup u Europi sljedeće sezone. Rossoneri su slavili golom Calhanoglua u 35. minuti, a u drugom dijelu je vratar Donnaruma spašavao domaće nogometaše. Lazio je slavio kod Cagliarija s 2-1 u borbi za Europu. Milan Badelj je igrao do 62. minute za goste, dok Filip Bradarić upao u 61. minuti, a Darijo Srna bio na klupi domaćina.

ATALANTA GAZI I DALJE: /

Društvo iz Bergama nastavlja svoj pohod prema Ligi prvaka

Nogometaši Atalante nastavljaju svoj pohod prema ligi prvaka nakon što su u Bergamu svladali Genou s 2-1. a za momčad iz Bergama Mario Pašalić igrao je prvo poluvrijeme.

Juventus je odavno osigurao titulu, na vodećoj je poziciji s 89 bodova. Drugo mjesto drži Napoli sa 73, treća je Atalanta sa 65, a na četvrtoj je poziciji Inter sa 63 boda. Milan je peti s 62 boda, a Fiorentina 13. s 40 bodova. Do kraja Serie A ostala su još dva kola.