dominacija katalonaca / Messi u 20 minuta sredio Manchester, Barcelona s ukupnih 4:0 u polufinale Lige prvaka

Barcelona je potvrdila da je bolja od Manchester Uniteda i zasluženo je prošla dalje

16.4.2019.
22:54
AP Images

Barcelona je sve riješila još pobjedom na Old Traffordu i to je postalo vrlo brzo jasno. Manchester United nije imao snage ni kvalitete ponoviti čudo iz Pariza, ali ta je utakmica ujedno i pomogla Barceloni da se uvjeri kako je United opasan i da nema opuštanja. Osim toga Barcelona je prošla svoju školu prošle sezone protiv Rome kada je prerano počela slaviti prolaz i ispala porazom 3:0 u uzvratu.

Ovdje je United rano zaprijetio, već u prvoj minuti Rashforda su centimetri dijelili od pogotka, ali lopta je završila na gornjem dijelu grede.