'ZNATE DA TO VOLIM' / Mourinho stigao na finale pa najavio novi izazov: 'Borit ćemo se za Ligu prvaka'

1.6.2024.
21:59

Portugalski nogometni stručnjak Jose Mourinho (61) potvrdio je pregovore s turskim velikanom Fenerbahčeom na čijim vratima brani hrvatski reprezentativac Dominik Livaković.

Tek počelo, a već prekid /

Navijači upadom prekinuli finale, u hvatanju sudjelovala zvijezda Borussije

"Želim otići u u Fenerbahče, ali to još nije gotovo, ne mogu to službeno potvrditi," kazao je Mourinho za Sky Sports.

"Znate da volim izazove pa ako odem, borit ćemo se za Ligu prvaka," dodao je.

Pregovore je potvrdio i istanbulski klub.

"Počeli su pregovori s Joseom Mariom Dos Santosom Mourinhom Felixom za mjesto trenera," stoji u priopćenju kluba na Platformi za javno objavljivanje (KAP).

Mourinho, koji je osvajao trofeje s klubovima kao što su Porto, Chelsea, Inter Milano, Real Madrid i Manchester United, imat će zadatak pomoći Fenerbahčeu da osvoji svoj prvi naslov prvaka od sezone 2013-14.

Mourinho je bio prvak Europe s Portom i Interom, na klupi Manchester Uniteda je osvojio Europsku ligu, a s Romom Konferencijsku ligu. Osvojio je nacionalna prvenstva u Portugalu, Engleskoj, Italiji i Španjolskoj.

Prošlu sezonu Fenerbahče je okončao na drugom mjestu ljestvice iza Galatasarayja.