MARKO ROG S CAGLIARIJEM U DIVLJOJ UTAKMICI OSTAO U VRHU SERIE A: / Vodili su, a onda je na terenu nastao kaos

25.11.2019.
17:55

U utakmici 13. kola Talijanske lige Lecce i Cagliari su u dramatičnoj utakmici igrali 2:2 nakon što su gosti do 83. minute vodili s 2:0.

Cagliari je vodio pogocima Joãa Pedra i Nainggolana te se očekivala sigurna pobjeda ekipe s otoka. No, u 83. minuti branič gostiju Cacciatore je rukom spriječio udarac ka praznoj mreži i zaradio crveni karton, a iz penala je Lapadula smanjio na 1;2. Odmah nakon kaznenog udarca došlo je do udaranja strijelca Lapadule i vratara Olsena, pa je sudac obojici dao crvene kartone. Cagliari s devet igrača nije izdržao i u 92. minuti je Calderoni izjednačio na 2:2.

BIVŠI VATRENI OTKRIO ŠTO TALIJANI VIDE KAO SVOJ VELIKI ADUT U MILANU: /

'To im je bio problem u Zagrebu, ali sada će stvari biti drugačije'

Marko Rog je igrao za Cagliari do 87. minute, dok Luka Dumančić nije bio u zapisniku Leccea.

Cagliari je s bodom preskočio Romu i nalazi se na odličnom četvrtom mjestu s 25 bodova, dok je Lecce u opasnoj zoni, 17. s 11 bodova.