Talijanski kup / Mario Pašalić ušao u sudačkoj nadoknadi i zabio za prolazak Atalante u četvrtfinale

Darijo Srna odigrao je cijelu utakmicu za Cagliari, a Filip Bradarić ušao je u 76. minuti

14.1.2019.
22:00
Atalanta

Nogometaši Atalante plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije pobjedom 2:0 na gostovanju kod Cagliarija, a među strijelce se upisao i hrvatski reprezentativac Mario Pašalić, iako je u igru ušao u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena.

Vodeći pogodak je momčad iz Bergama postigla u 88. minuti, a strijelac je bio Zapata. Pobjedu gostujuće momčadi i plasaman u četvrtfinale potvrdio je Pašalić, koji je natrčao na odbijenu loptu nakon udarca Zapate i poslao ju u mrežu za konačnih 2:0.

Darijo Srna odigrao je cijelu utakmicu za Cagliari, a Filip Bradarić ušao je u 76. minuti. Atalanta će u četvrtfinalu gostovati kod Juventusa.