Serie A / Mario Pašalić novim pogotkom započeo veliki preokret Atalante na gostovanju kod Parme

Gostujuća momčad do poravnanja je stigla u 24. minuti

31.3.2019.
14:30
AP images

29. kolo Serie A donijelo je Atalanti novu prvenstvenu pobjedu, 14. ove sezone, kojom će barem na nekoliko sati biti na petom mjestu. Na gostovanju kod Parme slavila je preokretom 3:1, a prvi pogodak za pobjedničku momčadi postigao je Mario Pašalić koji je krenuo u početnoj postavi, a igru napustio u 54. minuti.

Igrala se osma minuta kada je do vodstva stigla Parma. Scozzarella je presjekao jednu loptu i na najbolji mogući način uposlio Gervinha koji se sjurio prema kaznenom prostoru i lakoćom matirao protivničkog vratara.

Gostujuća momčad do poravnanja je stigla u 24. minuti kada je Alejandro Gomez proigrao Marija Pašalića koji se izborio za loptu pored suparničkog braniča i pogodio u bliži kut.