Tko se tome nadao: Mandžukić u društvu najgorih!

Prema ocjenama Kickera, najbolji hrvatski nogometaš u 12. kolu Bundeslige bio je napadač Wolfsburga Ivica Olić, dok su najlošije prošli Mario Mandžukić i Ivan Perišić.

11.11.2013.
11:57

To i ne čudi kad se uzme u obzir da je 34-godišnji hrvatski reprezentativac postigao pobjednički pogodak u domaćem dvoboju protiv europskog doprvaka Borussije Dortmund (2:1). Za svoju je izvedbu Olić dobio ocjenu 3 (najbolja je jedinica, a najlošija šestica), dok je igra njegova suigrača Ivana Perišića ocijenjena četvorkom.

Mario Mandžukić odigrao je svih 90 minuta u pobjedi Bayerna protiv Augsburga (3:0). Nije se posebno istaknuo, pa je dobio ocjenu 4, a slabiji je od njega u sastavu europskog prvaka bio samo Mario Götze (4,5).

Nogometaši HSV-a su poraženi 5:3 na gostovanju kod Bayer Leverkusena, a naš je Milan Badelj dobio ocjenu 3,5. Ivo Iličević je ušao u igru u 64. minuti, pa je ostao bez ocjene.