MANCINI, VIDIŠ LI OVO? / Ivan Perišić ne prestaje zabijati golove

Španjolski prvoligaš Villareal pobijedio je u prvoj utakmici Emirates Kupa u Londonu Wolfsburg 2:1. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić je u 10. minuti dvoboja zabio gol za 1:1

25.7.2015.
17:47

Villareal je poveo nakon osam minuta igre golom Marija Gaspara, Perišić je dvije minute poslije vratio stvari na svoje mjesto za Wolfsburg i tako slavio svoj treći pogodak na pripremama. Prije četiri dana zabio je dva gola Zürichu. Nema sumnje, Vatreni je u životnoj formi.

U 17. minuti novi pogodak, Villareal je preko Leiva poveo s 2:1 i to je bio krajnji rezultat utakmice.

Inter 'lud' za Perišićem

U nedjelju će Wolfsburg igrati protiv domaćina Arsenala, a Villarreal protiv Lyon nakon čega ćemo znati i pobjednika.

Inače, Perišića se ovih dana povezuje s Interom, navodno je transfer vrijedan 18 mlijuna eura blizu realizacije, a svakim novim pogotkom čelnici Intera sve su "luđi" za Vatrenim.

Trener Intera Roberto Mancini divi se Perišićevim nogometnim mogućnostima i rado bi ga vidio u dresu Nerazzurra sljedeće sezone.