PREDOBRO! / Ma tko kaže da Dinamu treba novi stadion? Modri objavili snimku na kojoj Maksimir izgleda spektakularno

Dinamo je na Maksimiru imao i vrlo dobru podršku navijača, cijeli raspoloživi kapacitet stadiona bio je popunjen

12.10.2022.
15:40

Nogometaši Dinama i Red Bull Salzburga odigrali su na maksimirskom stadionu, u 4. kolu skupine E Lige prvaka, utakmicu bez pobjednika 1-1 (1-1).

Oba pogotka postignuta su u prvom poluvremenu. Gosti su poveli u 12. minuti, a s 15 metara iskosa precizan je bio Nicolas Seiwald. Dinamo je rezultatski minus izbrisao krajem prvog poluvremena, a u 42. minuti strijelac je bio Robert Ljubičić. Unatoč tome što su oba sastava imala dosta prilika u drugom dijelu, rezultat se nije mijenjao.

VELIKE FACE NA MAKSIMIRU /

Ovaj prizor će oduševiti sve navijače Dinama, pogledajte tko je došao na presudnu utakmicu Modrih u Ligi prvaka

Dinamo je na Maksimiru imao i vrlo dobru podršku navijača, cijeli raspoloživi kapacitet stadiona bio je popunjen i od prve do zadnje minute trajalo je navijanje i pjesma. Navijača je bilo više od 20 tisuća, a Dinamo je sada objavio snimku stadiona iz zraka i moramo priznati da nam Maksimir baš dobro izgleda.