Sučić ponovno ostao na klupi, a njegov klub po drugi put izgubio

Ovo im se dogodilo prvi put u šest godina

28.8.2024.
23:53

Nogometaši Real Sociedada su po drugi put u novoj sezoni doživjeli poraz pred domaćim navijačima u španjolskoj LaLigi, a pobjedu 2-1 (1-1) na Reale Areni u San Sebastianu osvojio je Alaves.

LUKA IDOLIZIRA LUKU /

Sučić stigao u Španjolsku i odmah pokazao koliko obožava Modrića

Iako je Real Sociedad u 29. minuti ostao s igračem manje, nakon isključenja Mikela Oyarzabala, domaća momčad je povela u 32. minuti golom Braisa Mendeza. No, uslijedio je preokret. Asier Villalibre je u petoj minuti dodatka na kraju prvog poluvremena realizirao kazneni udarac za 1-1, a u 77. minuti je novopridošli igrač Toni Martinez u debiju postigao svoj prvi pogodak za Alaves koji je tako došao do prve pobjede u San Sebastianu nakon šest godina.

Hrvatski reprezentativac Luka Sučić ponovno je ostao na klupi za pričuve Real Sociedada.

Hrvatski veznjak Stanko Jurić odigrao je čitav susret za Valladolid koji je u srijedu odigrao 0-0 s Leganesom.

Barcelona je vodeća s maksimalnih devet bodova u tri kola. Drugoplasirani Villarreal ima sedam bodova, a šest i je osvojila Celta Vigo. Na začelju je Valencia bez ijednog osvojenog boda u prva tri kola.

U četvrtak su na rasporedu još dvije utakmice 3. kola: Girona - Osasuna (19 sati) i Las Palmas - Real Madrid (21.30).