prava umjetnost / Luka Modrić umjesto Mona Lise u pariškom muzeju: Pogledajte što Real Madrid misli o Modriću

Luka Modrić glavna je priča sinočnje utakmice između Real Madrida i Chelsea.

13.4.2022.
12:40

Luka Modrić sinoć je ponovno oduševio cijeli svijet. Asistirao je Rodrygu za pogodak koji je odveo Real u produžetke. Nije to bila obična asistencija, već prava vizionarska, vanjskom nogom, baš u stilu Luke Modrića.

Real je na kraju golom Karima Benzeme u produžecima smanjio na 2:3 i na kraju prošao ukupnim rezultatom 5:4, ali svi su nakon utakmice pričali samo o Modrićevim potezima s utakmice.

ovo morate vidjeti /

VIDEO Četiri minute čiste poezije: Pogledajte kompilaciju Modrićevih poteza protiv Chelsea

Real Madrid izbacio je tweet u kojem je Modrićevu asistenciju stavio u muzej u Louvreu umjesto slike Mona Lise.