nemoguće ga je opisati. / Luka Modrić proglašen je najboljim igračem utakmice: 'Odustajanje nije opcija'

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za Real, a Mateo Kovačić igrao je do 106. minute.

13.4.2022.
8:23

Nogometaši Real Madrida drugi su polufinalisti Lige prvaka nakon što su u dramatičnom dvoboju na Santiago Bernabeuu u Madridu u produžetku poraženi sa 2-3  od branitelja naslova Chelseaja, čime su uspjeli obraniti pobjedu od 3-1 iz londonskog utakmice.

Chelsea je vodio 3-0 golovima Mounta u 15. minuti, Ruedigera u 51. minuti i Wernera u 75. minuti te imao prolaz u polufinale, ali je u 80. minuti Rodrygo na maestralnu asistenciju Luke Modrića osigurao Realu produžetak. U 96. minuti produžetka Karim Benzema je postigao pogodak koji je odveo Real u polufinale.

Odlične predstave Hrvata

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za Real, a Mateo Kovačić igrao je do 106. minute, a Modrić je proglašen i igračem utakmice. Utakmicu je komentirao na Twitteru te zaludio navijače.

"Odustajanje nije opcija", poručio je Luka.