LUKA MODRIĆ POGOĐEN U GLAVU: / Ni kriv ni dužan iskusio je bijes pomahnitalih navijača

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić pogođen je u glavu tijekom gostovanja svog Real Madrida kod Osasune u 22. kolu Primere.

11.2.2017.
22:43
Screenshot

Modrić se vratio na teren nakon oporavka od ozljede bedrenog mišića desne noge. Ponovno je diktirao igrom Reala, a u drugom je poluvremenu doživio i manju neugodnost.

UŽASAN DAN U PRIMERI: /

Još jedan stravičan lom noge, Marcelova reakcija rekla je sve

Uhvatio se za glavu

Kad je Isco u 62. minuti postigao pogodak kojim je Real poveo s 2-1 s tribina je doletjelo nekoliko predmeta, a jedan je pogodio Modrića. Naš se nogometaš odmah uhvatio za glavu s bolnim izrazom lica, ali nije se radilo o težoj ozljedi pa je odradio utakmicu do kraja.

Gostovanje u vrućoj Pamploni uvijek je jedno od najtežih za Real. Temperamentni Baski ne podnose klub iz glavnog grada Španjolske, pa navijači često prelaze granicu primjerenog ponašanja.