Chelsea - burnley 2:2 / Lude 24 minute na Stamford Bridgeu, Kovačić se htio tući pa zaradio žuti karton

Chelsea i Burnley odigrali su bez pobjednika na Stamford Bridgeu

22.4.2019.
23:02
AP Images

U susretu su 35. kola engleskog prvenstva Chelsea i Burnley na Stamford Bridgeu odigrali su bez pobjednika 2:2.

Svi pogoci postignuti su u prvom poluvremenu, točnije do 24. minute. Goste je u vodstvo doveo Hendrick (8) preciznim udarcem s vrha kaznenog prostora, domaći su vrlo brzo preokrenuli preko Kantea (12) i Higuaina (14), no Barnes (24) je uspio poravnati na 2:2, što je i ostao konačan rezultat.

Hrvatski veznjak Mateo Kovačić odigrao je drugo poluvrijeme te u završnici zaradio žuti karton kada je nasrnuo na protivnike želeći se razračunati.

Londonski klub s ovim bodom sada je četvrti sa 67 bodova, koliko ima i treći Tottenham Hotspur, dok peti Arsenal ima bod manje, no Chelsea je odigrao susret više.