Subota u Primeri starta dvoboje Valencije i Atletico Madrida, a dvoboj na Mestalli je bio jednosmjerna ulica. Domaćin je pobijedio s 3:1, a tri gola su zabili na samom startu utakmice.

4.10.2014.
15:36

Trener Diego Simeone krenuo je s dva napadača u Valenciji, Francuz Griezmann pravio je društvo Mandžukiću u napadu, ali Madrižani su kriminalno ušli u utakmicu, nakon 13 minuta gubili su s ogromnih 3:0. Autogol Mirande, te golovi Gomesa i Otamendija bacila su Atletico na koljena.

Ipak, Atletico se vratio u utakmicu nakon pola sata igre. Mandžukić je jedan odbijanac pospremio glavom u mrežu i smanjio na 3:1. Mogli su pred odmor biti na minus jedan, ali Siqueira je zapucao jedanaesterac...

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

Mandžukić je u nastavku imao dvije šanse, ali nije zabio i Valencia je nakratko preuzela prvo mjesto u Primeri.