UZELI PUNI PLIJEN / Lokomotiva objavila fotografiju s Poljuda i napisala jednu riječ

Lokomotiva je Hajduku nanijela četvrti domaći poraz u sezoni

18.3.2024.
10:47
Ivo Cagalj/PIXSELL

Lokomotiva je u subotu na Poljudu, u 27. kolu HNL-a, šokirala Hajduk pobjedom 2-1. Navijači Hajduka nisu imali razloga za zadovoljstvo, gledali su četvrti domaći poraz svojih ljubimaca ove sezone. Lokomotiva je ostala na jednom porazu u 2024.

STRUČNI KOMENTAR /

Gubi li Hajduk utrku za prvaka? 'Sve dalje su od titule'

Junak pobjede Lokomotive bio je Robert Mudražija koji je postigao oba pogotka za goste, u 26. i 60. minuti. Tragičar u redovima Hajduka je Dino Mikanović koji je nakon 20-ak minuta zaradio dva žuta kartona, ali i Marko Livaja koji kod 0-1 nije realizirao jedanaesterac. U posljednjim sekundama ogleda Livaja je dao tek počasni pogodak za Hajduk.

Time je Hajduk izgubio korak s vodećom Rijekom na ljestvici te sada ima četiri boda manje. Od Dinama Splićani imaju četiri boda više, ali i dvije odigrane utakmice više. Lokomotiva je ovim slavljem preskočila Osijek te je sada četvrta.

Lokomotiva se dan nakon utakmice oglasila na Instagramu, objavila fotografiju slavlja svojih igrača ispred Torcide i napisala: "Društvo."