DINAMO LOVI PREOKRET / Livaković: 'Ostali smo dužni navijačima, idemo odigrati pravu utakmicu'

Plavima će trebati hrabra i agresivna partija

18.8.2023.
12:25
Marko Lukunić/PIXSELL

Dinamo sutra gostuje kod AEK-a u sklopu uzvratne utakmice trećeg pretkola Lige prvaka. Plavi u Atenu putuju s jednim golom zaostatka (poraz od 1-2) i potrebna im je bilo kakva pobjeda na OPAP Areni kako bi izborili produžetke ili prolaz nakon 90 minuta. Osim press-konferencije Igora Bišćana, znakovitu izjavu dao je i Dominik Livaković, koju je na društvenim mrežama objavio GNK Dinamo.

GOSTOVANJE U ATENI /

Bišćan odlučan: 'Čeka nas pakao, ali idemo se baciti na glavu i pobijediti'

''Ostali smo dužni našim navijačima nakon prve utakmice. Zaista smo imali fantastičnu podršku. Njihova poruka na kraju utakmice bila je jasna. Idemo dolje odigrati pravu utakmicu. Dati sve od sebe i napraviti sve da se u Zagreb vratimo ponosni i uhvatimo play-off Lige prvaka'', kazao je kapetan Plavih koji je u prvoj utakmici na Maksimiru spasio momčad i od težeg poraza.

Plave su na jučerašnjem treningu došli podržati i Bad Blue Boysi, koji su im kao i nakon poraza od AEK-a zagrmili: ''Hoćemo pobjedu!''

Dinamo je u prvom poluvremenu bio izrazito dominantan, ali to nije naplatio sa više od jednog pogotka u protivničkoj mreži, a nažalost, u drugom poluvremenu Grci su u potpunosti preokrenuli rezultat.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.