KOVAČ POBJEGAO S DNA / Monaco stigao do druge pobjede, Ben Yedder srušio Saint Ettiene

Monaco je nakon 7. kola 13. momčad na ljestvici Ligue 1

22.9.2021.
21:36

Monaco Nike Kovača je u 7. kolu francuske Ligue 1 na svojem terenu svladao Saint-Étienne 3:1 i stigao do druge pobjede u novoj sezoni.

NIJE DOBRO /

Mončad Nike Kovača ponovno razočarala, sada ih je spasio promašeni penal

Klub iz Kneževine poveo je u 27. minuti golom Kevina Vollanda, a šest minuta nakon toga vratar Saint-Etienna Etienne Green dobio je crveni karton i otvorio put prema pobjedi Kovačevoj ekipi.

No, do kraja prvog dijela gosti su uspjeli izjednačiti. Gol za 1:1 u 41. minuti zabio je Denis Bouanga.

Bijeg s dna

U 62. minuti Ben Yedder iz penala zabija za 2:1, a isti igrač dvadesetak minuta kasnije postavlja konačnih 3:1.

Ovom pobjedom Monaco se udaljio od zone ispadanja i trenutno je 13. momčad na ljestvici Ligue 1, dok je Saint-Étienne predzadnji.

Prva pobjeda prvaka

Francuski prvak Lille ubilježio je u 7. kolu tek drugu prvenstvenu pobjedu svladavši kod kuće Reims s 2-1.

Vrata Lillea branio je Ivo Grbić, dok je u 75. minuti u igru ušao i Domagoj Bradarić.

Rennes je s čak 6-0 "potopio" Clarmont, a Lovro Majer nije bio u sastavu Rennesa zbog ozljede kuka.