NIJE DOBRO / Mončad Nike Kovača ponovno razočarala, sada ih je spasio promašeni penal

Monaco se nakon šest odigranih kola nalazi na 15. mjestu tablice Ligue 1

19.9.2021.
15:27
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Nogometaši francuskog Monaca, koje s klupe vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, u 6. kolu francuske Ligue 1 odigrali su 2:2 s Nicom.

Monaco je protiv Nice poveo u 39. minuti golom  Aleksandra Golovina, a s rezultatom 1:0 završeno je prvo poluvrijeme.

Nice je izjednačio početkom nastavka, u 51. minuti za 1:1 zabio je Andy Delort, a dvadesetak minuta kasnije Hicham Boudaoui zabija za preokret.

Sreća ih spasila

Monaco je u 73. minuti poravnao na 2:2, iz penala je pogodio Wisam Ben Yedder, a pet minuta nakon toga Nica se mogla vratiti u vodstvo, no Amine Gouiri je promašio jedanaesterac.

Ovim remijem Monaco je nastavio loš ulazak u novu sezonu Ligue 1. Kovačeva momčad u posljednjih pet utakmica tri puta je izgubila, jednom odigrala neodlučeno i samo jedan put pobijedila te se nalazi na 15. mjestu tablice Ligue 1.