POGLEDAJTE KAKO JE RAKITIĆ ZAKUCAO SEVILLU: / Sjajan pogodak Hrvata za potvrdu velike pobjede

Rakitić zabio prekrasan pogodak za konačan rezultat

20.10.2018.
22:47
Screenshot

U devetom kolu španjolske lige Barcelona je na Nou Campu slavila 4-2 protiv Seville, a upravo taj četvrti pogodak zabio je hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić. Raketa se sjajno otvorio na desnoj strani i potegnuo iz kosa u donji golmanov kut za povećanje vodstva svoje momčadi.

Završili posao bez Messija

Barcelona je sjajno otvorila utakmicu i već u 12. minuti povela s 2:0. Čudesni Argentinac Lionel Messi prvo je asistirao Coutinhu za 1:0 pa sjajno zabio za 2:0. Camp Nou je veličao Messija i društvo, no u 16. minuti susreta cijeli je stadion utihnuo.

MESSI ZABIO I ASISTIRAO PA SE OZLIJEDIO: /

Pogledajte pad zbog kojeg u Barceloni strahuju od teže ozljede

Lionel Messi nezgodno je pao na ruku prilikom starta Franca Vasqueza u 17. minuti i napustio teren sa zamotanom rukom i bolnom grimasom. Samo pet minuta ranije postigao je jako lijep pogodak za 2:0. Teško je reći koliko je ozbiljna ozljeda ruke i je li zaista slomljena, ali sam izlazak s terena i njegov izraz lica dokazuju da situacija nije bezazlena.