INTER NA KRILIMA BROZOVIĆA PORAZIO NAPOLI: / Hrvatski reprezentativac bio je srce i duša momčadi

Inter je došao do pobjede protiv Napolija i približio im se u borbi za drugo mjesto

26.12.2018.
22:48

U derbiju 18. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je kao domaćin svladao Napoli sa 1-0 (0-0) golom Lautara Martineza u prvoj minuti sudačke nadoknade. Akciju za pogodak započeo je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović koji je poslao preciznu loptu do Keitea Baldea na lijevo krilo, a Baldeov ubačaj Lautaro je uspio poslati u mrežu.

Dva crvena kartona za Napoli

Brozović je odigrao čitavu utakmicu za Inter, Ivan Perišić je igrao za "crno-plave" do 74. minute, dok je Šime Vrsaljko ostao na klupi pobjedničkog sastava, baš kao i Marko Rog kod poraženog Napolija.

Napoli je susret završio s dva igrača manje jer su isključeni Koulibaly u 82. i Insigne u petoj minuti nadoknade. Ovom pobjedom treći Inter se približio drugom Napoliju na pet bodova, razlike, Inter ima 36, a Napoli 41 bod. Vodeći je Juventus, koji je ranije u srijedu igrao 2-2 na gostovanju kod Atalante u Bergamu, sa 50 bodova.