LEGENDE I STRUČNJACI U NEVJERICI NAKON UTAKMICE SEZONE: / Cinični Lineker briljirao, javili se i Shearer, Carragher, Neville...

U Manchesteru je utakmica počela kao da se radi o rukometu, a ne nogometu jer su čak četiri gola pala u prvih 11 minuta

17.4.2019.
23:14

Nogometaši Tottenhamaa polufinalisti su Lige prvaka nakon što su u ludooj utakmici protiv Manchester Cityja izgubli s 4-3, ali im to nije bilo dovoljno jer su u prvoj utakmici u Londonu slavili s 1-0. U utakmici punoj preokreta u Manchesteru strijelci su za City bili Raheem Sterling (4, 21), Bernardo Silva (11) i Sergio Aguero (59), a za Tottenham su zabili Son Heung Min (7, 10) i Fernando Llorente (73). U 93. minuti Sterling postiže gol za prolaz i veliko slavlje, ali ga turski sudac i VAR poništavaju zbog igranja rukom u samom začetku akcije.

Brojni komentari

Ovakav rasplet ostavio j brojne legedene i stručnjake u nevjerici.

"Ova utakmica imala je apsolutno sve. Bila je nevjerojatna", poručio je Alan Ahearer. Osim njega javili su se Gary Neville, Gary Lineker i drugi...