STADIONOM JE ODZVANJALO / Kylian Mbappé jučer je osjetio gnjev i ljutnju PSG-ovih ultrasa: Pochettino kaže; 'Nisam ništa čuo'

'Nisam ništa čuo'

15.8.2021.
8:50

PSG je jučer pobijedio Strasbourg 4:2 u utakmici drugog kola francuskog prvenstva. Za PSG nije nastupio novopridošli igrač, najbolji nogometaš svijeta Lionel Messi, koji je u klub stigao početkom ovoga tjedna a ovaj je dvoboj pratio s tribina.

Neymar također propustio susret

PARIŽANI SE PROBILI NA VRH /

PSG bez najvećih zvijezda stigao do druge pobjede u prvenstvu, Messi i Neymar utakmicu gledali iz lože

Nije bilo ni Neymara, pa je napad predvodio Kylian Mbappé kojeg su domaći ultrasi na Parku prinčevi propisno izviždali kad je bilo pročitano njegovo ime prije utakmice, javljaju francuski mediji. Na društvenim mrežama pojavio se i video trenutka...

Inače, francuska zvijezda u 25. minuti je zabila gol a u 86. minuti asistirala za konačan rezultat te tako bila ponajbolji igrač dvoboja.

"Nisam čuo nikakve zvižduke", rekao je Pochettino za L'Equipe nakon utakmice, prenosi Goal.com.

"Jako sam zadovoljan s njim. Usredotočen je na ono što treba učiniti i imao je zaista dobru igru. Mora nastaviti ovim putem. Za nas je jako važno imati svoje navijače oko sebe. To je izvanredno i jako nam je nedostajalo. Nogomet je s gledateljima potpuno drugačiji".

Kylian Mbappé ima ugovor s pariškim klubom ima do sljedeće sezone. Još nije odlučio potpisati novi, pa se često spominje njegov transfer u Real Madrid, a to smeta navijače PSG-a.

PSG na vrhu

PSG je na vrhu ljestvice sa šest bodova, dva više od Nice i Lorienta, dok je Strasbourg i dalje bez bodova. Ranije u subotu Nice je kao gost deklasirao prvaka Lille sa 4-0 (3-0).