KRVNIK RIJEKE PONOVNO ZABIO GOLČINU I POL: / Evo zašto Kek i društvo drhte na spomen imena Lazarosa Christodoupoulosa

Lazaros Christodoupoulos u manje od dva tjedna postigao je za AEK dva fantastična i iznimno važna gola iz slobodnih udaraca.

25.9.2017.
13:48
Screenshot: Twitter

Prvi gol je Christodoupoulos zabio na gostovanju kod Rijeke u prvom kolu skupine Europske Lige. Christodoupoulos je sjajno zabio preko živog zida u Prskalov desni kut za pobjedu AEK-a 2-1 na Rujevici.

Sinoć, u velikom atenskom i grčkom derbiju AEK je dočekao aktualnog prvaka Olympiacos i sve do 62. minute gubio 0-2. Ali, Lazaros, je tada zabio gol za 2-1.

Nakon toga, deset minuta prije kraja Christodoulopoulos je izveo slobodni udarac. Nakon kratkog zaleta, s 30 metara desnicom loptu snažno poslao prema golu, a projektil je završio u gornjem lijevom kutu golmana Kapinosa.

[FOTO, VIDEO] AEK OČITAO LEKCIJU RIJEČANIMA USRED RUJEVICE! Milan poslao zastrašujuću poruku prvaku Hrvatske

Lazaros je tako s dva gola vratio AEK u utakmicu, a na samom kraju Mantalos zabija za čudesan preokret domaćih i pobjedu 3-2 u derbiju. Zahvaljujući ovom majstoru za slobodnjake, AEK je slavio u dvoboju Rijekinih grčkih suparnika i zauzeo prvo mjesto na tablici, zbog čega je Olympiakos smijenio albanskog trenera Besnika Hasija.