KRAMARIĆ ZABIO, PJACA SE RADOVAO: / Vatreni napadač stigao do četvrtog gola u posljednje tri bundesligaške utakmice

Kramarić je potvrdio da je u dobroj formi

17.2.2018.
20:41

U posljednjoj utakmici nedjeljnog dijela programa 23. kola njemačke nogometne Bundeslige Schalke je u Gelsenkirchenu svladao Hoffenheim s 2-1. Strijelac jedinog gola za poraženu momčad bio je Andrej Kramarić nakon što je precizan bio u 78. minuti pri rezultatu 2-0 za domaćina. Gol je postigao nakon ubacivanja s lijeve strane glavom, on mu je šesti prvenstveni ove sezone i četvrti u posljednje tri odigrane utakmice.

Kramarić je odigrao cijeli susret za Hoffenheim, dok je kod Schalkea, za kojeg su strijelci bili Kehrer i Embolo, Marko Pjaca ušao u 75. minuti.

BAYERN SLAVIO PREOKRETOM: /

Njemački prvaci bili na konopcima, a onda je stigla sudačka nadoknada

Schalke je sada peti s 37 bodova, ali samo jednim manje od drugoplasiranog Bayer. Hoffenheim je na devetom mjestu s 31 bodom.