KOVAČIĆ SASUO PALJBU PO SUCU: / Englezi objavili što mu je rekao, Vatreni bi zbog ovog mogao imati problema

David Coote nije se proslavio na ovoj utakmici

4.4.2021.
8:41

West Bromwich Albion je u subotu senzacionalno je kao gost svladao četvrti Chelsea sa 5-2 (2-1). Chelsea je poveo golom Pulišića (27) koji je najbolje reagirao na odbijenu loptu nakon slobodnog udarca Marcosa Alonsa, no samo dvije minute potom dogodio se možda i ključni trenutak utakmice. Iskusni Thiago Silva neoprezno je s dvije noge startao na Yokuslua i to nakon što je igrač gostiju uputio krajnje neopasan udarac prema domaćim vratima, a glavni je sudac Coote opravdano pokazao drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton domaćem stoperu.

KOVAČIĆ JE TOTALNO ZALUDIO ENGLEZE, NAKLONILI MU SE ČAK I NAKON DEBAKLA: /

'On je svjetska klasa, ne zaslužuje kritike'

Preokret se dogodio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je MatheusPereira (45+2, 45+4) doveo WBA u goste da bi u nastavku Robinson (63) i Diagne (68) povisili na 4-1. Mount (71) je nakratko vratio nadu Chelseaju, no Robinson (90+1) je svojim drugim golom potvrdio pobjedu gostiju.

Otkako je ThomasTuchel zamijenio Franka Lamparda na klupi Chelseaja, plavi sa Stamford Bridgea su u 14 utakmica prije ove primili samo dva gola, da bi im u subotu sastav s dna redoslijeda zabio čak pet. Hrvatski reprezentativni veznjak MateoKovačić odigrao je čitav susret za Chelsea.

Vatreni vikao prema sucu

Posebno je bio nezadovoljan suđenjem pa su engleski mediji otkrili što je u jednom trenutku u drugom poluvremenu vikao sucu nakon što je dobio žuti zbog prekršaja.

"Srami se. Da, da, bravo. Najgori sudac ikad", poručio je rekao Kovačić. A s obzirom na ovo što je rekao mogao bi naknadno biti kažnjen.

No, čini se da se njim slažu i oni koji su gledali utakmicu.