Udinese sada ima 10 bodova, jedan više od drugog Napolija

16.9.2024.
23:27
profimedia

Nogometaši Udinesea preuzeli su vrh ljestvice talijanskog prvenstva 3-2 (0-2) gostujućom pobjedom protiv Parme u susretu 4. kola.

SPREMNI SU /

Boysi pripremaju koreografiju kakva nije viđena 20 godina: 'Pokazat ćemo tko je domaćin!'

Nakon prvog poluvremena Parma je vodila sa 2-0 golovima Del Prata (2) i Bonnyja (43), da bi u nastavku Lucca (50) s jednim i Thauvin (68, 77) s dva pogotka kreirali veliki preokret.

Udinese sada ima 10 bodova, jedan više od drugog Napolija, a dva više od Intera, Juventusa i Torina. Parma je ostala 12. s četiri boda. Promjene na vrhu pomalo iznenađuju, s obzirom da se radi o momčadi koja se prošle godine borila za ostanak u prvoj ligi.

U zadnjoj utakmici 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je kao domaćin svladao Veronu sa 2-1 (2-1).

Sva tri gola postignuta su u prvih 20-ak minuta, Lazio je poveo preko Dije (5), poravnao je Tengstedt (7), a konačni je rezultat postavio Castellanos (21).

Ovom pobjedom Lazio je preskočio Veronu na ljestvici, sada je šesti sa sedam bodoa, dok je Verona sedma sa šest.

Domagoj Bradarić ostao je na klupi Verone.