SENZACIONALNO /

Klub iz San Marina prošao u drugo pretkolo Lige prvaka: Hrvat odlučio pobjednika

U 2. pretkolu igrat će protiv B36 s Farskih otoka, koji je senzacionalno izbacio Borac iz Banje Luke

15.7.2022.
9:18

Tre Fiori iz San Marina plasirao se u 2. pretkolo Konferencijske lige nakon što je u dvije utakmice, i to s dvije pobjede (1:0, 3:1), izbacio Folu Esch. Klub iz Luksemburga, koji je 2015. u 2. pretkolu Lige prvaka na Maksimiru odigrao 1:1 s Dinamom pa ispao u uzvratu.

KVALIFIKACIJE ZA LIGU PRVAKA /

Tomas izbacio Jakirovića u dvoboju hrvatskih trenera

Tre Fiori, jedan od najslabijih klubova u Europi, senzacionalno je dobio prvu utakmicu u Luksemburgu 1:0 golom argentinskog igrača Nuneza Mastroiannija, koji je dan prije došao u klub. Fola Esch bila je veliki favorit i u uzvratu, ali je Tre Fiori poveo u 31. minuti golom Goha prije nego što je Mendes izjednačio šest minuta kasnije.

Makedonac s hrvatskim državljanstvom

Preostala dva gola za klub iz San Marina postigao je Makedonac s hrvatskim državljanstvom. Bojan Gjurchinoski. Igrao je za hrvatske klubove Pazinku, Jadran iz Poreča, Istru, Rovinj i Funtanu prije nego što se otisnuo u San Marino, iz kojeg je otišao u Podrinje u BiH pa opet u Tre Fiori