KATATROFALNA POGREŠKA VRATARA SKUPO STAJALA LEIPZIG: / Nakon toga uslijedila je Neymarova čarolija za anale Lige prvaka

Nitko nije očekivao da će to napraviti u ovakvoj utakmici

18.8.2020.
21:55

Nogometaši PSG odigrali su poluvrijeme iz snova protiv Leipziga u polufinalu Lige prvaka. Iako je nakon 45. minuta na semaforu bilo 2:0, rezultat je mogao biti puno uvjerljiviji da Neymara dva puta nije zaustavila stativa.

U 13. minuti Angel Di Maria je ubacio s lijeve strane, a Marquinhos se podigao visoko kako bi pokupio centaršut iz slobodnog udarca u čemu je bio uspješan.

Prava katastrofa uslijedila je za Nijemce u 42. minuti. Vratar Peter Gulasci izbio je loptu ravno u noge zvijezda PSG-a, da bi Neymar sjajnom asistencijom na koncu uposlio Di Mariju koji je s pet metara poslao loptu u mrežu.