dva koraka do naslova / Katalonski div opet na prvom mjestu: Rakitić zabio za novu pobjedu Barcelone

U 50. minuti iskoristio je zbunjenost u domaćoj obrani te nakon ubacivanja Messija doveo Barcu u vodstvo

1.5.2016.
9:40

Barcelona je u subotu u 36. kolu Primere gostovala kod Betisa u Sevilli, gdje je pobijedila 2-0 (0-0).

Katalonski div tako se vratio na vrh tablice, i to uz pomoć hrvatskog reprezentativca Ivana Rakitića, koji je bio strijelac prvog pogotka.

U 50. minuti iskoristio je zbunjenost u domaćoj obrani te nakon ubacivanja Messija u njihov kazneni prostor i svojim sedmim golom u prvenstvu doveo Barcu u vodstvo.

Za konačni rezultat zabio je Luis Suarez u 81. minuti, a asistent je opet bio Messi.

Raketa je igrao do 86. minute za Barcu koja je opet vodeća na ljestvici sa 85 bodova, koliko ima i drugoplasirani Atletico Madrid. Real Madrid je treći s bodom manje.