MEĐU OSAM NAJBOLJIH / Kane i Mbappe sjajnim predstavama odveli Bayern i PSG u četvrtfinale Lige prvaka

Mbappe je prvim golom doslovno rasparao mrežu suparnika jer je nakon njegovog udarca iskosa s lijeve strane doslovno puknula mala mrežica u suprotnom kutu

5.3.2024.
23:00

Poznati su i prvi četvrtfinalisti Lige prvaka koja se posljednji put igra u ovakvom formatu po skupinama. Među osam najboljih plasirali su se Bayern i PSG.

SKANDAL U MUNCHENU /

Navijači Lazija ponovno šokiraju Europu: Uz fašističke pozdrave slavili Hitlera

Bavarski je velikan na svom stadionu slavio protiv Lazija 3:0 te tako nadoknadio 0:1 iz Rima. Strijelci za Bayern bili su Kane u 38. na asistenciju Guerreira, samo minutu nakon što je Ciro Immobile propustio šokirati Allianz Arenu. Zatim Muller u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena na asistenciju De Lighta i ponovno Kane u 66. minuti na dodavanje Sanea.

PSG je nakon 2:0 iz prvog susreta na svom terenu, slavio protiv Real Sociedada 2:1 na gostovanju. Oba gola za goste zabio je Kylian Mbappe. Za prvi mu je asistirao Dembele u 15., a za drugi Lee u 56. minuti utakmice. Merino je u 89. miniuti susreta postavio konačni rezultat susreta.

Mbappe je prvim golom doslovno rasparao mrežu suparnika jer je nakon njegovog udarca iskosa s lijeve strane doslovno puknula mala mrežica u suprotnom kutu. Spomenimo i kako Hakimi zbog žutog kartona u 41. minuti neće smjeti igrati u prvoj utakmici četvrtfinala.

U srijedu 6. ožujka na rasporedu su nova dva susreta osmine finala. Igrat će Manchester City i Kopenhagen te Real Madrid i Leipzig. City je u prvom susretu u Kopenhagenu slavio 3:1, dok je Real kod Leipziga pobijedio 1:0. Preostale četiri utakmice na rasporedu su idući tjedan. U utorak, 12. ožujka sastaju se Arsenal i Porto (0:1) te Barcelona i Napoli (1:1). Dan kasnije igraju Atletico Madrid i Inter (0:1) te Borussia Dortmund i PSV (1-1).

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi.