MADRIĐANI PONOVNO NA VRHU: / Ramos je ponovno Realov spasitelj, s Ronaldom ispravio veliki kiks Navasa

Nevjerojatan dan u Primeri! Barcelona je izgubila na gostovanju kod Deportiva u La Coruni, a Real je gubio 0:1 pa uspio slaviti s 2:1 kod kuće protiv Betisa u !

12.3.2017.
21:14

Real je ovom pobjedom ponovno preuzeo vrh Primere, ima 62 boda, dva više od drugoplasirane Barcelone, i utakmicu manje od Katalonaca.

DEPORTIVO ŠOKIRAO KATALONSKOG DIVA: /

Bergantinos nedavno nokautirao Torresa, sad srušio i Barcelonu

No, nije Zidaneova momčad došla lako do pobjede.

Navasu ispala lopta iz ruke

Momčad kojoj su Madriđani u posljednjoj utakmici utrpali šest golova, vodila je od 25. minute nakon nevjerojatne pogreške vratara Keylora Navasa koji si je praktički sam gurnuo loptu u mrežu.

Sanabria je šutirao je prema Realovim vratima i kad se činilo da je Navas već obranio taj udarac, lopta je Kostarikancu jednostavno iskliznula iz ruku.

Navasu se piše autogol, prvi je vratar u Primeri kojemu je to uspjelo ove sezone.

Ronaldo izjednačio

Ipak, Real je izjednačio u 40. minuti. Marcelo je ubacio s lijeve strane, a Ronaldo pogodio glavom za 1:1 i svoj 19. gol u Primeri ove sezone.

Luka Modrić je odigrao svih 90 minuta u sastavu Reala, to mu je 200 utakmica za "kraljevski klub".

U napadu nije bilo Karima Benzeme i Garetha Balea, a Zinedine Zidane je umjesto njih na teren poslao Jamesa Rodrigueza i Alvara Moratu.Mateo Kovačić ostao je na klupi.

Navas je trebao dobiti crveni

Gosti su se žalili na situaciju iz 21. minute, kad se vratar Navas sudario sa suparničkim igračem Brašancem izvan kaznenog prostora. Sudac nije dosudio ništa, iako je mogao Realvom vrataru dati crveni karton. S time se složila čak i španjolska Marca, list naklonjen madridskom Realu...

U nastavku je Ronaldo još jednom zatresao Betisovu mrežu, ali se u 72. minuti našao u zaleđu, pa gol nije priznat.

Christiano Piccini u 78. minuti zaradio je isključenje, svjesno radeći prekršaj na Lucasu Vasquezu koji je bio u naletu, u vrlo izglednoj situaciji za Real.

Ramos zabio

I kad se činilo da bi Betis mogao otkinuti bod Realu, ponovno se ukazao Realov "spasitelj" Sergio Ramos. Nakon udarca iz kuta zabio je glavom. Bio je to njegov sedmi gol u prvenstvu, deseti u sezoni.

Prošlog je tjedna s dva pogotka potopio Napoli u Ligi prvaka, sad je riješio dvoboj protiv Betisa, zaista zaslužuje epitet "sveti".

Navasovo iskupljenje

U 92. minuti Sanabria je još jednom "izmučio" Navasa, ali Realov vratar se iskupio za veliku pogrešku iz prvog dijela. Sjajno je obranio suparnikov udarac glavom i spriječio izjednačenje.