Pogledajte što može promašiti čak i jedan Messi!

Na visokoj nadmorskoj visini u La Pazu Bolivija i Argentina podijeli su bodove odigravši 1:1 u južnoameričkim kvalifikacijama za Svjetsko nogometno prvenstvo 2014. godine...

26.3.2013.
23:52

Nadali su se Bolivijci ponavljaju povijesti i senzacionalnoj pobjedi nad Argentinom iz 2009. godine, kada su pred svojim navijačima slavili sa 6:1, ali do toga ipak nije došlo iako su se ponovo pokazali neugodnim protivnikom za favorizirane Gaučose. Poveli su golom Marcela Martinsa u 25. minuti, a na jednak je način uzvratio Ever Banega u 44. minuti. U završnici susreta sjajnu je priliku za pobjedu Gaučosa imao najbolji nogometaš svijeta Lionel Messi, ali je je u situaciji jedan na jedan bolji bio bolivijski vratar Sergio Galarza. I bod je Argentincima bio dovoljan za povećanje prednosti ispred drugoplasirane Kolumbije na pet bodova, ali uz dvije utakmice više. S druge strane, Bolivija je ostala pretposljednja s tek 9 bodova iz 11 susreta. http://www.youtube.com/embed/WASKiHFOtCs Bolivija - Argentina 1-1 (Martins 25 / Banega 44) kasnije: Ekvador - Paragvaj Čile - Urugvaj Venezuela - Kolumbija Redoslijed: 1. Argentina 24 (11), 2. Kolumbija 19 (9), 3. Ekvador 17 (9), 4. Urugvaj 13 (10), 5. Venezuela 12 (10), 6. Čile 12 (10), 7. Peru 11 (10), 9. Bolivija 9 (11), 9. Paragvaj 8 (10)