SERIE A / Juventus pregazio Empoli u Torinu, Marko Pjaca igrao u prvih 11

U početnoj postavi Empolija bio je Marko Pjaca, a u igri je bio do 62. minute

21.10.2022.
23:34

Juventus je opravdao ulogu favorita svladavši Empoli sa 4-0 (1-0) u petak pred svojim navijačima na Allianz Areni u Torinu, u prvoj utakmici 11. kola talijanske Serie A.

GUŽVA NA VRHU SERIE A /

Jose Mourinho pobijedio uz pomoć mega pojačanja: Marko Pjaca dobio veliku minutažu, asistirao bivši Dinamovac

Vodeći pogodak postigao je Moise Kean već u 8. minuti na ubačaj Filipa Kostića. U 56. minuti je udarac iz kuta izveo Juan Cuadrado, a Weston McKennie je s pet metara glavom poslao loptu u mrežu.

Pjaca u prvih 11 Empolija

U završnici utakmice dvaput je još mrežu Empolija zatresao Adrien Rabiot. prvo je u 82. minuti pogodio na još jednu asistenciju Cuadrada, dok je u četvrtoj minuti sučevog dodatka poslao loptu u mrežu nakon ubačaja Danila.

U početnoj postavi Empolija bio je Marko Pjaca, a u igri je bio do 62. minute. Na kraju prvog poluvremena pucao je glavom, a lopta je prošla pokraj vratnice.

Juventus je došao do pete pobjede i sa 19 bodova je privremeno zasjeo na sedmo mjesto. Empoli je sa 11 bodova na 11. mjestu.

Vodeći Napoli ima 26 bodova, dva više od Atalante i tri više od Milana.