'KOLIKO SI MOĆAN' / Pala konačna presuda o igraču bez kojeg je Dalićev sastav postao nezamisliv: 'Definitivno najbolji na terenu'

Pred njim je sigurno velika budućnost

12.10.2021.
11:29
Luka Stanzl/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija prosula je bodove u kvalifikacijama na Svjetsko prvenstvo u Kataru, odigravši 2-2 (1-2) u osječkom Gradskom vrtu protiv Slovačke.

Slovaci su dvaput vodili. U 20. minuti za 1-0 je glavom pogodio Ivan Schranz. Pet minuta poslije izjednačio je Andrej Kramarić. No, u 45. minuti je Slovake do novog vodstva doveo Lukaš Haraslin. Na izjednačenje je Hrvatska čekala do 71. minute, kad je iz slobodnog udarca pogodak postigao Luka Modrić.

Hrvatska je pala na drugo mjesto u skupini sa 17 bodova, dva manje od Rusije koja je s 2-1 slavila na gostovanju u Mariboru.

Ovaj kvalifikacijski ciklus definitivno je učvrstio status Joška Gvardiola u reprezentaciji. Bivši dinamovac postao je čovjek bez kojeg je zadnja linija Vatrenih postala nezamisliva.

VATRENI MORAJU POBIJEDITI /

Zavirite u Gradski vrt i osjetite dašak atmosfere s dvoboja Hrvatske i Slovačke

Protiv Cipra je odigrao izvrsnu utakmicu dok je u remiju sa Slovačkom bio je među najboljima. A nakon utakmice oglasio se na Instagramu s porukom 'još nije sve gotovo'.

U komentarima mu se javio Kristijan Jakić, koji mu je poručio: 'Koliko si moćan'. Na sve je to reagirao Bruno Petković.

U međuvremenu, navijački puk donio je konačnu presudu kada je u pitanju Gvardiolova igra u reprezentaciji. Tako se na njegovu Instagramu mogu naći sljedeći komentari: