JOŠ JEDAN KIKS LIVERPOOLA: / Rafa Benitez stao na put svome bivšem klubu, Lovren opet očajno reagirao

U posljednjoj utakmici sedmog kola engleskog nogometnog prvenstva Newcastle United i Liverpool su odigrali neodlučeno 1-1.

1.10.2017.
19:58

Goste je u vodstvo doveo Philippe Coutinho sjajnim udarcem s dvadesetak metara u 29. minuti. Zanimljivo, otkad je došao u Premier ligu, Brazilac je postigao već 17 golova udarcima izvan kaznenog prostora.

VLAŠIĆEV EVERTON IZ LOŠEGA U GORE: /

Novi krah kluba koji je na pojačanja potrošio više od 150 milijuna eura

Samo tri pobjede Redsa

Samo sedam minuta nakon njegova gola domaći su izjednačili golom Joselua, pri čemu je ponovno vrlo slabo reagirao naš Dejan Lovren pokraj kojeg je prošla lopta na putu prema strijelcu. Menadžer Newcastlea Rafael Benitez tako i dalje protiv svoga bivšeg kluba Liverpoola nije izgubio nijednu službenu utakmicu.

Lovren je odigrao je čitavu utakmicu za Liverpool koji je sada sedmi s 12 bodova, dok je Newcastle deveti s deset bodova. Redsi su u sedam kola uspjeli ostvariti samo tri pobjede.