PA ŠTO JE OVO BILO?! / Jesu li ovo dvije najluđe minute ovosezonskog HNL-a? Sudac Jović napravio je apsolutni kaos, a Caktaš promašio penal

U prvom poluvremenu svjedočili smo definitivno najluđom situacijom ove sezone HNL-a

3.4.2022.
21:10
Davor Javorovic/PIXSELL

Nogometaši Osijeka i Hajduka od 19.30 u Gradskom vrtu igraju derbi utakmicu 29. kola HNL-a, bitnu i za Osijek i za Hajduk u nastojanjima da se dokopaju vrha ljestvice.

U prvom poluvremenu svjedočili smo definitivno najluđom situacijom ove sezone HNL-a. Semafor je pokazivao 31. minutu kada je Lovrić zbog simuliranja dobio drugi žuti, a stoga i crveni karton. Nitko nije mogao vjerovati što se događa, a s tribina je grmilo 'cigane, cigane'.

NULA ZA PET /

Remi o kojem će se pričati. Caktaš promašio penal, VAR poništio kazneni udarac Hajduku i crveni karton Lovriću. Dinamo profitirao

Promjena nakon VAR-a

No, nakon VAR-provjere Jović je u potpunosti promijenio odluku. Lovriću je poništen crveni karton, Osijeku je dodijeljen penal, a Ferro koji je bio u kontaktu s Lovrićem zaradio je žuti karton.

Na kraju je Caktaš promašio penal tako što je poslao loptu iznad gola i rezultat je ostao 0:0.

Napomenimo kako je cijeli 'show' Jović dodatno ukrao i na kraju prvog poluvremena u 42. minuti kada je imao problema s opremom koju je morao dodatno namještati.