JESTE VIDJELI ŠTO SU MODRIĆ I PERIŠIĆ NAPRAVILI USRED UTAKMICE? / 'Zbog ovoga obožavamo Vatrene'

Taj detalj nije promakao društvenim mrežama

4.11.2020.
8:32

Nogometaši Real Madrida pobijedili su Inter na svojem stadionu s 3:2 i tako u trećem kolu stigli do svoje prve pobjede u Ligi prvaka. Drugi pogodak za talijansku ekipu u Madridu postigao je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Argentinski napadač Lautaro Martinez lijepo je uposlio Vatrenog u kaznenom prostoru, a on je na koncu smireno poslao loptu u donji desni kut i tako odgovorio svim kritičarima.

[VIDEO] PERIŠIĆ ZAČEPIO USTA KRITIČARIMA: /

Vatreni odgovorio na prozivke, pogledajte kako je zabio Realu

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić ušao je u igru u 78. minuti, a na terenu su uz njega bila još dvojica Vatrenih – Perišić koji je zamijenjen u 78. minuti i Marcelo Brozović koji je odigrao cijelu utakmicu za Inter.

Zanimljivo, u istoj minuti Perišić je napuštao teren, a Modrić je ulazio u igru pa je napadač Intera morao zastati i pružiti ruku svom kolegi iz reprezentacije. Taj detalj nije promakao društvenim mrežama, pojavio se na Twitteru, a jedan od komentara je bio: "Zbog ovoga obožavamo Vatrene".

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.