'POGURALI' PLAVE DO POBJEDE / Jeste li primijetili što su Bad Blue Boysi napravili u drugom poluvremenu?

Velika podrška igračima Dinama bili su Bad Blue Boysi koji su navijali svih 90 minuta u teškim trenucima za klub...

29.10.2023.
19:54
Pixsell

U posljednjem susretu 13. kola Supersport HNL-a Dinamo je na stadionu Maksimir s dva gola u sudačkoj nadoknadi pobijedio Lokomotivu sa 2-1.

GORE DRUŠTVENE MREŽE /

Reakcije navijača nakon pobjede: 'Ovo samo može Dinamo', svi spominju jednog igrača

Indrit Tuci je doveo goste u vodstvo u četvrtoj minuti utakmice, no "Modri" su u samoj završnici uspjeli okrenuti rezultat. Izjednačio je Martin Baturina u četvrtoj minuti nadoknade, a pobjedu domaćinu donio je Japanac Takuro Kaneko u sedmoj minuti nadoknade.

Velika podrška igračima Dinama bili su Bad Blue Boysi koji su navijali svih 90 minuta u teškim trenucima za klub, a napravili su i bakljadu.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo