OPAKO / Jeste li primijetili što je Kroos napravio na utakmici s Chelseajem? Ovaj detalj je zbog Luke Modrića gotovo svima promakao

Toni Kroos janso je dao Ancelottiju do znanja što milsi o njegovu potezu

13.4.2022.
21:48
Screenshot

Nogometaši Real Madrida drugi su polufinalisti Lige prvaka nakon što su u dramatičnom dvoboju na Santiago Bernabeuu u Madridu u produžetku poraženi s 2-3 (1-3) od branitelja naslova Chelseaja, čime su uspjeli obraniti pobjedu od 3-1 iz londonskog utakmice.

'REMEK-DJELO' /

Peđa Mijatović nam je otvorio oči. Legenda Reala za Net.hr objasnila koliko zapravo vrijedi i koliko je teška Modrićeva asistencija

Chelsea je vodio 3-0 golovima Mounta u 15. minuti, Ruedigera u 51. minuti i Wernera u 75. minuti te imao prolaz u polufinale, ali je u 80. minuti Rodrygo na asistenciju Luke Modrića osigurao Realu produžetak. U šestoj minuti produžetka Karim Benzema je postigao pogodak koji je odveo Madriđane u polufinale.

Luka i Kroos si čestitaju na igri.

S obzirom na to kakvu je partiju pružio hrvatski reprezentativac svima je promakao zanimljiv detalj iz 73. minute kada je kod rezultata 0:2 Carlo Ancelotti odlučio iz igre izvaditi Tonija Kroosa i umjesto njega ubaciti Eduarda Camavingu. Nijemac je bio dosta bijesa te je Ancelottiju dobacio nekoliko riječi, a španjolski mediji razotkrili su što je navodno dobacio Talijanu.

“Pa, majku mu je*em. Igrao sam jako dobro čovječe, što mene izvodiš?", izgovarao je navodno Kroos dok je izlazio s terena, nakon čega se na koncu ipak pozdravio s Ancelottijem i sjeo na klupu. Treba napomenuti kako su Ancelottijeve izmjene na koncu donijele preokret Real Madridu.