JEDVAJEV BAYER ZABIO ŠEST KOMADA U GOSTIMA: / Rebić dva puta opasno prijetio, ali ostao praznih ruku

Nürnberg je u nedjelju na domaćem terenu protiv Eintrachta iz Frankfurta odigrao 1-1.

28.10.2018.
20:20
AFP, TOBIAS SCHWARZ

Bayer Leverkusen je u 9. kolu Bundeslige u gostima iznenadio Werder slavivši sa 6-2 golovima Kevina Vollanda (8), Juliana Brandta (38), Karima Bellarabija (45), Kaija Havertza (67), Aleksandra Dragovića (72) i Sebastiana Langkampa (77-ag). Hrvatski branič Tin Jedvaj bio je na klupi za pričuve Leverkusena.

Nürnberg je u nedjelju na domaćem terenu protiv Eintrachta iz Frankfurta odigrao 1-1, a gosti su do izjednačenja došli u sudačkoj nadoknadi. Nürnberg je poveo golom Adama Zrelaka u 78. minuti, a poravnao je Sébastian Haller u sudačkoj nadoknadi (90+2).

Ante Rebić, koji je igrao do 69. minute za Eintracht, dva puta je zaprijetio udarcima glavom, u 45. i 60. minuti, ali su njegovi pokušaji blokirani.

Rezultati: Nürnberg - Eintracht Frankfurt 1-1 (Zrelák 78 / Haller 90+2) Leipzig - Schalke 0-0 Werder - Bayer Leverkusen 2-6 (Claudio Pizarro 60, Yuya Osako 62/ /Kevin Volland 8, Julian Brandt 38, Karim Bellarabi 45, Kai Havertz 67, Aleksandar Dragović 72, Sebastian Langkamp 77-ag)