GOLMANE, OSTAO SI BEZ PAUČINE / Što li je to Zagrepčanin napravio u debiju za Kopljanike: Navođeni projektil sa 30 metara završio u rašljama

Igrala se duboka nadoknada prvog poluvremena, a onda se dogodio trenutak koji je sve doveo u ekstazu

12.8.2023.
21:19

Jakov Medić zabio je pogodak u prvom službenom nastupu za Ajax. Mladi hrvatski stoper u Kopljanike je došao iz Sankt Paulija, a bolji debitantski nastup nije mogao zamisliti.

EURO NOGOMET /

Medić danas potpisao pa već debitirao u porazu Ajaxa, Šimić igrao od prve minute u pobjedi Salzburga

Igrala se 8. od 11 minuta sučevog dodatka prvog poluvremena kada je Medić primio loptu i sa 30 metara opalio. Let lopte bio je poput navođenog projektila, a vratar je bio nemoćan.

Lopta je završila u rašljama i rezultat je tako ponovno izjednačen, nakon što je Heracles poveo u petoj minuti sudačke nadoknade.

Zaista, nevjerojatan pogodak Zagrepčanina koji će obići svijet nogometa.

Iako su gosti iz Almela poveli, bodovi su ostali u Amsterdamu. Konačan rezultat od 4-1, u 90. je minuti postavio Bergwijn iz kaznenog udarca.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.