EURO NOGOMET / Medić danas potpisao pa već debitirao u porazu Ajaxa, Šimić igrao od prve minute u pobjedi Salzburga

Jurićev Torino izgubio je prijateljsku utakmicu kod Reimsa 2:1

6.8.2023.
19:14

Iako je tek danas potpisao za Ajax, hrvatski stoper Jakov Medić od 17 sati već je zaigrao za Kopljanike u prijateljskoj utakmici u Dortmundu gdje je Borussia slavila 3-1.

SRAMOTA U BEOGRADU /

Delije opet ponovile skandaloznu parolu koja na stadionu uvijek osvane oko obljetnice Oluje

Medić je naime odigrao drugo poluvrijeme.

Žuto-crni poveli u 6. minuti golom Brandta, da bi već u sljedećem napadu Brobbey izjednačio.

Pobjedu Borussiji golovima u 54. i 60. minuti donio je Nmecha.

Spomenimo kako je Roko Šimić igrao do 66. minute u pobjedi Salzburga 3-0 protiv Tirola u drugom kolu austrijskog prvenstva. Konate u 57. i 87. te Nene u 93. zabili su za tri boda domaćina.

Jurićev Torino izgubio je prijateljsku utakmicu kod Reimsa 2:1, iako su poveli golom Schuursa u 51. minuti. No, Flips i Diakhon donose preokret i pobjedu domaćinu.

Newcastle je na St. James Parku s uvjerljivih 4-0 pobijedio Villarreal uz dva gola Barnesa, dok su jednom se u strijelce upisali Murphy i Joelinton.

Manchester United i Athletic Bilbao su u Dublinu odigrali 1-1. Poveli su Baski preko Williamsa u 29. minuti, no u 66. su ostali s igračem manje nakon crvenog Paredesa. United je s igračem više izjednačio tek u 93. minuti preko Pellistrija.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.