'OVO JE NAŠE NATJECANJE / Ivan Rakitić u totalnoj euforiji nakon razbijanja 'Crvenih vragova': 'Moja Sevillo, kakav ponos...'

Rakitić je u 47. minuti asistirao za drugi gol Seville

21.4.2023.
10:05

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić bio je asistent za drugi pogodak Seville u 3-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Manchester Uniteda u uzvratnom susretu četvrfinala Europske lige kojom se španjolski sastav plasirao u polufinale tog natjecanja s obzirom na to da je prva utakmica prije tjedan dana završila rezultatom 2-2.

'SADA VIDITE ZAŠTO SAM TAKO SIJED' /

Baš kao Mišo Kovač: Jose Mourinho raširio ruke i tribine su pale u trans. Ovako je izgledala ta epska scena

Rakitić je u 47. minuti izveo udarac iz kuta, a u skoku pred golom najviši je bio Bade i glavom zatresao mrežu. Prije tog gola dva puta je velike pogreške gostujuće obrane kažnjavao En-Nesyri, prvi pogodak marokanski je napadač postigao u osmoj minuti nakon što je Maguire nonšanlatno reagirao na 20-ak metara od svojih vrata, a drugi u 81. minuti kada mu je loptu poklonio De Gea.

Rakitić je odigrao svih 90 minuta za Sevillu koja će u polufinalu u svibnju igrati protiv Juventusa koji je u četvrtfinalu izbacio Sporting iz Lisabona.

Ubrzo nakon susreta Rakitić se oglasio na Instagramu i uz fotografije s utakmice poslao euforičnu poruku:

"Kakav ponos. Moja Sevillo, nemojmo prestati sanjati. Ovo je naše natjecanje!"