ISTRA IZNENADILA GORICU I UPISALA TREĆU POBJEDU U SEZONI: / Borba za opstanak dodatno se zakomplicirala

Istra šokirala Goričane i upisala treću prvenstvenu pobjedu

24.11.2018.
19:41
PIXSELL

U susretu 15. kola Prve HNL u Velikoj Gorici su nogometaši pulske Istre 1961 iznenadili Goricu s 2-0 (0-0). Ovom pobjedom Istra je poremetila planove Gorici koja je dosad jurila sam vrh HNL-a i unijela dodatnu zanimljivost u događanja na tablici.

Bitni bodovi

Puljani su poveli u 48. minuti kada je nakon kornera Španjolac Julio Cesar Rodriguez skočio najviše i udarcem glavom pogodio mrežu domaćina. U trećoj minuti sudačke nadoknade Mierez i Obeng su odigrali dupli pas, a Nigerijac je golom potvrdio pobjedu. Puljanima je to tek treća pobjeda u sezoni.

Gorica je peta s 26 bodova, a Istra je ostala pretposljednja s 12 bodova, ali sada samo s bodom manje od Slavena i dva od Intera. Pred 500 gledatelja na Gradskom stadionu sudio je Križarić iz Čakovca.