INTER - SASSUOLO 3:3: / Još dugo će se pričati o posljednjih 10 minuta utakmice; Bila je to čista fantazija

U zadnjih 10 minuta pala čak tri gola

24.6.2020.
22:41

U susretu 27. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je u srijedu na San Siru protiv Sassuola odigrao 3:3, a utakmica je imala nevjerojatnu završnicu.

ATALANTA - LAZIO 3:2: /

Ludnica u Bergamu; Rimljani vodili 0:2 a onda je krenuo šou čudesne Atalante kakav se ne pamti

Inter uspio napraviti preokret

Iako su gosti poveli preko Francesca Caputa u 4. minuti, do poluvremena je Inter uspio napraviti preokret golovima Romelua Lukakua (41-pen) i Cristiana Biraghija (45+1).

Prava "ludnica" dogodila se u zadnjih deset minuta, kada su postignuta čak tri pogotka. Sassuolo je poravnao na 2:2 u 81. minuti iz penala kojeg je realizirao Domenico Berardi. Potom Borja Valero u 86. minuti opet donosi prednost Interu, da bi branič Sassuola Giangiacomo Magnani u 89. pogodio za konačnih 3:3.

Inter i drugu utakmicu zaredom igrao bez ozlijeđenog Marcela Brozovića

Inter je i drugu utakmicu zaredom igrao bez ozlijeđenog Marcela Brozovića. Naime, hrvatski reprezentativni veznjak, koji je standardni prvotimac Conteove momčadi, pauzira zbog ozljede mišića lijeve noge.

Večeras se još sastaju AS Roma - Sampdoria, te Atalanta - Lazio.