INTER I LAZIO ODIGRALI NEODLUČENO U 'VATRENOM' DERBIJU 3. KOLA TALIJANSKOG PRVENSTVA: / Brozović tragičar Nerazzurra

U ranije odigranoj utakmici Atalanta je slavila uz gol i asistenciju hrvatskog nogometaša Marija Pašalića

4.10.2020.
17:27

U prvom od dva nedjeljna derbija trećeg kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio i Inter su odigrali 1-1, dok su Parma i Benevento ostvarili 1-0 pobjede protiv Verone i Bologne.

PAŠALIĆ ZABIO I ASISTIRAO U MAESTRALNOJ UTAKMICI: /

Vatreni ponovno dokazao da je fenomenalan igrač

Lazio i Inter su odigrali susret koji je obilovao nervozom, a obilježila su ga dva crvena kartona, sa svake strane po jedan.

Broz je mogao biti heroj

Gosti su poveli u 30. minuti preko Lautara Martineza, a izjednačio je Sergej Milinković-Savić u 55. minuti. U 70. minuti Lazio je ostao bez isključenog Cire Immobilea koji je udario Artura Vidala, dok je Stefano Sensi isključen u 86. minuti zbog guranja Patrica Gabarrona.

U samoj završnici susreta Marcelo Brozović je mogao donijeti pobjedu gostima, no njegov udarac s ruba kaznenog prostora završio je u vratnici. Brozović je ušao u igru u 73. minuti, dok je Ivan Perišić igrao do 67. minute.

Atalanta na vrhu

Parma je pobijedila Veronu sa 1-0, a pobjednika je odlučio gol Jasmina Kurtiča u prvoj minuti.

Večeras su još dvije utakmice, Milan - Spezia i Juventus - Napoli.

Na ljestvici vodi Atalanta s devet bodova.