POGLEDAJTE TE SCENE /

Igor Tudor vrlo emotivno proslavio novu pobjedu Marseillea: Njegova reakcija nakon utakmice postala viralni hit

U posljednjem susretu 24. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille, koji vodi Igor Tudor, je na gostovanju pobijedio Toulouse s 3-2 vrativši se na drugo mjesto le Championnata

20.2.2023.
8:15

Tudorova momčad je do važna tri boda stigla preokrenuvši rezultat u drugom poluvremenu. Domaćin je poveo već u trećoj minuti susreta golom Thijsa Dallinga i do kraja poluvremena Toulouse je držao vodstvo. No, u nastavku su gosti okrenuli rezultat s tri gola, a strijelci su bili Chancel Mbemba (52), Cengiz Under (59) i Nuno Tavares (78).

Le Championnat /

Sjajni Igor Tudor ruši sve rekorde s Marseilleom koji se novim trijumfom u gostima vratio na drugu poziciju

Tri minute prije kraja Ado Onaiwu je smanjio na 2-3 ugrozivši pobjedu OM-a, no Marseille je do kraja susreta sačuvao pogodak prednosti.

Ovom pobjedom OM se vratio na drugo mjesto i sada ima 52 boda, pet manje od PSG-a koji je u spektakularnoj utakmici punoj preokreta ranije u nedjelju svladao Lille sa 4-3.

Igor Tudor vrlo je emotivno proslavio pobjedu i dobro 'prodrmao' jednog od pomoćnika.

"Bila je to teška utakmica protiv izvrsne i dobro organizirane ekipe iz Toulousea. Moram im čestitati na njihovom držanju i stanju uma. Ova je pobjeda veoma vrijedna", rekao je Tudor.