SJAJNO IZDANJE / Hrvatska reprezentacija stigla i do druge pobjede:Vatreni u Puli pokazali svoju kvalitetu

Nakon pobjede nad Njemačkom u gostima, Hrvatska se lako obračunala sa Slovacima

20.9.2023.
21:12
Luka Batelic/PIXSELL

Hrvatska futsal reprezentacija stigla je i do druge pobjede u kvalifikacijama za SP svladavši u Puli Slovačku s 4-0 (4-0).

INFARKTNE ZAVRŠNICE /

Modrić odličan, mladi Englez zabio u 94. minuti: U Turskoj ludnica, Dancima je pobjedu oduzeo Dinamov krvnik, bivši igrač Šahtara

Nakon pobjede nad Njemačkom u gostima (1-5), Hrvatska se lako obračunala sa Slovacima, koji su u prvoj utakmici prije nekoliko dana odigrali 1-1 s favoriziranim Francuzima.

Antonio Sekulić je doveo "vatrene" u vodstvo u 7. minuti, Marko Kuraja (11) je povećao na 2-0, Sekulić minutu kasnije postigao svoj drugi gol, a potvrdu odličnog prvog dijela zaokružio je Duje Kustura (19). U drugom poluvremenu nije bilo golova.

Kasnije u ovoj skupini igraju Francuska i Njemačka.

Hrvatska 5. listopada gostuje u Francuskoj, a Galske pijetlove ugošćuju 10. listopada u ključnim dvobojima za pobjednika skupine.

BKFC 50 iz Denvera ekskluzivno gledajte 23. rujna na streaming platformi Voyo.