HRVATSKA BAJKA U LIGI PRVAKA: / Srna i Eduardo strijelci!

Šahtar je dočekao Malmö u 4. kolu Lige prvaka i na Šveđanima ispucao sve frustracije.

3.11.2015.
22:06

Izbjeglice iz Donjecka, koji svoje utakmice igraju u Lavovu, pobijedili su s 4:0, a dva gola potpisuju naši nogometaši. Gladkij je u prvom poluvremenu doveo Šahtar u vodstvo, da bi u 48. minuti Darijo Srna iz jedanaesterca povečao prednost na 2:0.

Na 3:0 je povisio Eduardo u 55. minuti, nakon samo što je devet minuta proveo na terenu. Bivšem hrvatskom reprezentativcu to je prvi pogodak u Ligi prvaka nakon četiri godine. Ukupno mu je to, pak, sedmi ovosezonski gol računajući sva natjecanja. Za konačnih 4:0 je u 73. minuti zabio Alex Teixeira.

U skupini A Real Madrid ima deset bodova i dva kola prije kraja natjecanja po skupinama je osigurao prolaz u osminu finala. PSG je drugi sa sedam bodova, dok Šahtar i Malmö imaju po tri boda.